Arama

http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4075811tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6826322tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4198643tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6780424tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3867305tr.jpglink
Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Bulunduğun Yer: Ana Sayfa » Çalışmalarımız » Hibrit Protez
Pazartesi, 17 Haz 2024

Hibrit Protez

e-Posta Yazdır

Tüm dişleri kaybetmek; tam bir protezi tüm sonuçları ile taşımak anlamına gelmektedir. Çoğuzaman protezin iyi tutmayışı, azalmış çiğneme yeteneği, tat bozukluğu ve ara sıraboğulma etkisi ya da telaffuz da bozulma.

Protezin basınç yükü ayrıca çene kemiğinin hızlandırılmış gerilemesine ve bu nedenle protezin uyumunun kötüleşmesine neden olmaktadır. İyi oturmayan protezler özellikle dudaklar olmak üzere yüzün yumuşak dokusunu iyi desteklemez ve bu da hastanın daha yaşlı görünmesine ve cildin kırışmasını teşvik edilmesine neden olur. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hibrid protez sağlam ısırma yeteneği ve güvenlik verir. Eksik olan doku pembe estetik dişeti takviyesi ile şekillendirilebilir.  

 Protez az sayıda implant ve bunların üzerine monte edilen abutmentlar ile sağlam / istikrarlı bir destek elde eder. İmplantlardan destek alan protezler (Hibrid protezler) kemikleri korur ve artık ‘çiğneme yükünde’ de korkulan kemik erimesi görülmez. Dudakların iyi bir şekilde desteklenmesi uyumlu bir yüz profili ve sıkı bir deri sağlar. implantların taşıdığı protezler mümkün olan en büyük doğallığa ve taşıma konforuna sahiptir.

·