Arama

http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4075811tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6826322tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4198643tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6780424tr.jpglink
http://www.optimaldent.com/optimaldental/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3867305tr.jpglink
Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Salı, 05 Ara 2023

Lava Laboratuvarlara

e-Posta

Altyapıların İşlenmesi

Burada dikkate alınacak bazı önemli ipuçları vardır
Altyapının zarar görmesini önlemek için...
....Sadece su soğutmalı türbinle tesviye işlemleri yapılır.

 

... Köprülerde arabağlantılar kesinlike inceltmemeli çünkü··arabağlantıların kesitleri, sağlamlığı için gereken miktar program tarafından hesaplanıyor.

Altyapı 3M ESPE Lava Zirconia

 

Tarayıcılar ve CAD yazılımları ile çalışacak Diş laboratuarları 3Shape ve Dentalwings ile  artık CAD / CAM servislerinizi genişletebilirsiniz. Bugün itibarıyla, yüksek kaliteli malzemeler, 3M Lava ™ Zirconia ve Dentalwings, 3Shape firmaları ile işbirliği yapmış Lava Arabirimi ilave edilmiş ve D250, D640, D700 ve D710 dahil olmak üzere tüm 3Shape tarayıcılar için açılmıştır.

 

Risksiz Bir Fırsat

Alet ve cihaz yatırımı tamamen ortadan kaldırılmıştır. Hiçbir sermaye bulundurmanız gerekmiyor siz faiz ve amortismandan etkilenmiyeceksiniz. Bu nedenle, tabii ki, ayrıca ekipman kullanımı sorunu ortadan kalkar. Sonuç: herhangi bir risk üzerinize almayın !· Lava Premium ! Direk porselen tepim için, hazır teslim.·

 

Model Hazırlama

 

Sizden teslim edilecek olan hazırlanmış modeller; Açık renkli ve 4. sınıf alçıdan olmalı, Güdüklerin tek tek kesilmiş ve tıraşlanmış olması gerekir.Gövde parçaları model kaideden çıkartılabilmeli .

 

DSC09988-k Artikülatöre alınmış ve kapanışı ayarlanmış, artikülatördeki kapanışı okutabilmek için.Bir silikon kapanışı gerekiyor eğer yoksa lütfen silikon ile artikülatör üzerinden silikon ısırtın.

 

Artex Artikülatörünüz var ise, eski model olan Artex veya dikey boyutu yüksek olan Carbon, bize artikülatöre alınmış çalışma modellerinizi, artikülatörsüz yollayabilirsiniz. Altyapının renklendirilmesini yapabilmemiz için, lütfen renk bildiriniz.

 

İşleriniz Şehirdışı kargoyla veya  Şehir içi Motorlu kurye ile gönderilebilir, masrafı, daima gönderene aittir, İşlerin aksamaması ve başarısı için, bu noktalara uymanız büyük önem taşımaktadır.

- L a v a

- L a v a  Hekimlere